top of page

Na mieru

Túžite po ekologicky udržateľnom oblečení, ktoré bude spĺňať len Vaše predstavy ?
V prípade záujmu ma kontaktuje na adrese marybirdiecom@gmail.com


Po prvom kontaktovaní vás spätne oslovím, porozprávame sa a dohodneme si termín prvej konzultácie v ateliéri.

Stretnutie

Poviete mi o svojej predstave. Spoločne sa porozprávame o vašich farebných preferenciách, nápadoch, či špeciálnych požiadavkách. Následne pripravím skicu modelu, s prihladnutím na všetky vopred stanovené aspekty. Keď si skicu odsúhlasíme, dohodneme sa na termíne prvej skúšky. Prvá skúška je zvyčajne 2-3 týždne od prvého stretnutia, v závislosti od zložitosti strihu, nájdenia materiálu a pod.

1. skúška

  • vyskúšate si svoj model. Kontrolujeme ako vám padne strih, či všetko perfektne sedí, zohľadníme prípadne dodatočné požiadavky. Ak sa na tejto skúške rozhodneme pre zmenu, nie je problém to dodatočne urobiť. Odev máte na sebe prvýkrát, ešte stále do návrhu vieme vstupovať.

 2. skúška

  • v mnohých prípadoch hovoríme o finálnej skúške. Ak vám všetko perfektne sedí, býva toto stretnutie zároveň dňom, kedy si svoje šaty odnesiete domov. Čas na posledné drobné úpravy.

DSC_0788.JPG

REFERENCIE

“Mary Birdie odporúčam najviac na svete. Dostala som dve krásne tričká z toho jedno pískacie pre môjho malého syna a nemôžem sa vynadívať, že z mojich nepotrebných tričiek niečo nové, úžasné, znovu využiteľne.”

-Maťka-

Galéria

Ceny v cenníku sú približné vzhľadom na obtiažnosť zhotovenia výrobku. Vždy sa cena určí bližšie na konzultácií

Galéria

bottom of page