Na mieru

Túžite po ekologicky udržateľnom oblečení, ktoré bude spĺňať len a len Vaše predstavy?
V prípade záujmu ma kontaktuje na adrese marybirdiecom@gmail.com


Po prvom kontaktovaní vás spätne oslovím, porozprávame sa a dohodneme si termín a miesto prvej konzultácie.

Stretnutie

Poviete mi o svojej predstave. Spoločne sa porozprávame o vašich farebných preferenciách, nápadoch, či špeciálnych požiadavkách. Následne pripravím skicu modelu, s prihladnutím na všetky vopred stanovené aspekty a príležitosť, na ktorú majú byť typ odevu určený. Keď si skicu odsúhlasíme, dohodneme sa na termíne prvej skúšky. Prvá skúška je zvyčajne 2-3 týždne od prvého stretnutia, v závislosti od termínu nájdenia materiálu alebo dodania Vášho vlastného.

1. skúška

  • vyskúšate si svoj model. Kontrolujeme padnutie modelu, či všetko perfektne sedí, zohľadníme prípadne dodatočné požiadavky. Ak sa na tejto skúške rozhodneme vytvoriť zmenu, nie je problém to dodatočne urobiť. Odev máte na sebe prvýkrát, ešte stále do návrhu vieme vstupovať.

 2. skúška

  • v mnohých prípadoch hovoríme o finále už na druhej skúške. Ak vám všetko perfektne sedí, býva toto stretnutie zároveň dňom, kedy si svoje šaty odnesiete domov. Ak sa vám od prvej skúšky trocha zmenila postava, prípadne chcete zmeniť nejaké drobnosti, vytvoríme tieto zmeny maximálne do týždňa.

DSC_0788.JPG

REFERENCIE

“Mary Birdie odporúčam najviac na svete. Dostala som dve krásne tričká z toho jedno pískacie pre môjho malého syna a nemôžem sa vynadívať, že z mojich nepotrebných tričiek niečo nové, úžasné, znovu využiteľne.”

-Maťka-

Galéria

Ceny v cenníku sú približné vzhľadom na obtiažnosť zhotovenia výrobku. Vždy sa cena určí bližšie na konzultácií

Galéria